Ernes - oprogramowanie,strony internetowe Brzeg,Wrocław,Opole,Warszawa

Escape Room Toruń

Escape Room Toruń Przyjdź do Domu Kłódek, w którym odkryjesz ogromna liczba atrakcji i szalona zabawa w jednym z 4 atrakcyjnych pokoi. Zabawa z gatunku Escape Room to rozrywka na największym poziomie dla małych i nie co starszych. Nasz lokal to szczególne miejsce, w którym liczy się jednocześnie logiczne i niestandardowe myślenie. Gwarantujemy przystępne ceny i pokoje o zróżnicowanym stopniu zaawansowania. Tu każdy będzie się dobrze bawił.

Escape Room to gra która polega na na wyjaśnianiu zagadek. Celem każdej rozgrywki, trwającej 60 minut jest znalezienie klucza do drzwi na zewnątrz. Wspólnymi siłami próbujecie otwierać następujące zamki i łamać co raz to mniej jasne kody. Czas na pewno nie jest Waszym przyjacielem. Stworzyliśmy dla Was atrakcyjne scenariusze i niebanalne rozwiązania. Mistrz Gry, czuwający nad Waszą drużyną, nadzoruje przebieg gry od chwili zamknięcia za Wami drzwi.

Dom Kłódek to kreatywne miejsce, w którym otwarta głowa to podstawa. Zajrzyjcie do nas razem z swoją załogą (od 2 do 7 osób) i wybierzcie swój pokój. Czas szybko ucieka! Tik tak, tik tak. Jedynie od Was zależy wynik rozgrywki. Zapraszamy!

Szczegóły strony www.domklodek-torun.pl:

Komentarze:

Musisz być zalogowany żeby dodać komentarz »

Podlinkuj stronę www.domklodek-torun.pl:

Escape Room Toruń

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yandex 12 Odwiedziny yahoo 8 Odwiedziny msnbot 3 Odwiedziny googlebot 13

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii: