Ernes - oprogramowanie,strony internetowe Brzeg,Wrocław,Opole,Warszawa

Jazda defensywna szkolenie

Jazda defensywna szkolenie Kurs jazdy defensywnej ma na celu nauczenie kierowców bezpiecznego stylu jazdy i unikania niebezpiecznych sytuacji i wypadków w ruchu drogowym. Każdy kurs składa się z części teoretycznej i części praktycznej. Podczas zajęć teoretycznych nasi instruktorzy omawiają podstawowe kwestie związane z bezpieczeństwem: eksploatacja samochodu, nowoczesne techniki hamowania, złożona analiza wypadków, psychologiczne aspekty prowadzenia samochodu, pierwsza pomoc, a także umiejętnośc odczytywania bodźców zewnętrznych podczas prowadzenia samochodu.
W trakcie zajęć praktycznych uczestnicy kursu będą mogli nauczyć się poprawnego wychodzenia z poślizgów i wczesnego reagowania na nagłą przeszkodę. Dowiedzą się o ergonomicznej i wygodnej pozycji za kierownicą, która wpływa na lepszą widoczność podczas prowadzenia samochodu. Kursanci będą mogli w praktyce poznać zasadę ograniczonego zaufania w relacji do innych uczestników ruchu drogowego, a także przećwiczyć bezpieczne manewry hamowania w różnych warunkach drogowych i pogodowych. Ich jazda zostanie oceniona przez doświadczonego instruktora, który dokona korekty błędów i doradzi jak efektywniej wykorzystywać zdobyte na szkoleniu umiejętności.
Kurs jazdy bezpiecznej udoskonala technikę jazdy samochodem i uczy ekonomii jazdy. Rezultatem zaliczenia wszystkich etapów kursu jest redukcja eksploatacji pojazdu i podwyższenie poziomu bezpieczeństwa uczestników ruchu ulicznego, jak i transportowanych towarów. Szkolenia prowadzone są przez doświadczonych instruktorów, którzy potrafią przekazać swoją wiedzę w sposób merytoryczny i przyjemny. Nasi kursanci otrzymają od nas niezbędne podręczniki i umiejętności, mają wpływ na udoskonalenie techniki jazdy samochodem.
Nasz ośrodek jazdy to miejsce, w którym każdy kierowca poczuje się lepiej. Troszczymy się o rozwój praktycznych zdolności naszych kursantów, prowadząc nowoczesne i specjalistyczne kursy w dziedzinie bezpiecznej i ekonomicznej jazdy.

Szczegóły strony www.odtj.net:

Komentarze:

Musisz być zalogowany żeby dodać komentarz »

Podlinkuj stronę www.odtj.net:

Jazda defensywna szkolenie

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yandex 12 Odwiedziny yahoo 19 Odwiedziny msnbot 2 Odwiedziny googlebot 15

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii: