Ernes - oprogramowanie,strony internetowe Brzeg,Wrocław,Opole,Warszawa

Multimel - nowe mieszkania Lublin

Multimel - nowe mieszkania Lublin Deweloper Lublin firma Multimel dynamicznie pracuje na rynku już od 1997 roku. Siedzibę ma w Lublinie.

W pierwszych latach od powstania funkcjonowała głównie w branży energetycznej. W 2002 roku w obszarze jej usług znalazły się również usługi ogólnobudowlane, przede wszystkim obiektów industrialnych. Od 2014 roku firma zainicjowała inwestycje w budownictwo mieszkaniowe oraz komercyjne, a sprzedaż lokali mieszkaniowych oraz dzierżawa lokali użytkowych są w tej chwili jej zasadniczymi sferami funkcjonowania.

Firma szczyci się niskimi cenami i znamienitym położeniem budynków. Na ogół położenie gwarantuje zarówno spokój okolic podmiejskich jak i bezproblemowy dojazd do centrum Lublina. Multimel - Biuro sprzedaży mieszkań gwarantuje wysoki standard usług. Dba o nowatorskie rozwiązania a także materiały wysokiej jakości. Firma to też wykwalifikowana kadra profesjonalistów, ogromne doświadczenie oraz szczególna niezawodność usług. Satysfakcja Klientów jest najistotniejsze, a nowe mieszkania Lublin proponowane przez firmę istotnie są wyjątkowo korzystne. Firma Multimel kładzie bowiem na klasyczną architekturę, zaplanowany układ pomieszczeń i na tereny zielone w otoczeniu. Do wyboru mamy mieszkania o różnym metrażu, niektóre dwukondygnacyjne. To doskonałe warunki zarówno dla młodych rodzin jak i dla osób potrzebujących spokoju oraz harmonii.

Szczegóły strony multimel-nieruchomosci.pl:

Komentarze:

Musisz być zalogowany żeby dodać komentarz »

Podlinkuj stronę multimel-nieruchomosci.pl:

Multimel - nowe mieszkania Lublin

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yandex 8 Odwiedziny yahoo 1 Odwiedziny googlebot 160

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii: