Ernes - oprogramowanie,strony internetowe Brzeg,Wrocław,Opole,Warszawa

Psycholog Lublin - Agata Poręba

Psycholog Lublin - Agata Poręba Terapia psychologiczna Lublin - poradnia Agaty Poręby oferuje kompleksowe wsparcie w przypadku problemów dnia codziennego rozlicznego rodzaju zaczynając od depresji kończąc na aktywizacji osób bezrobotnych.

Agata Poręba jako kompetentny psycholog oraz terapeuta pomaga dorosłym jak również dzieciom i młodzieży. Wizytę umówić można w w Szpitalu Neuropsychiatrycznym im. prof. Mieczysława Kaczyńskiego SPZOZ w Poradni Zdrowia Psychicznego Dzieci i Młodzieży, w NZOZ Poradni Zdrowia KUL a także w Ośrodku Psychoterapii i Rozwoju Psycho-Soma w Lublinie.

Psychoterapeuta Agata Poręba pracuje również jako nauczyciel naukowy. Współpracuje też z firmami w ramach szkoleń psychologicznych oraz biznesowych, jak również projektów rozwojowych oraz aktywizacji osób bez pracy. Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Psychologicznego i pracuje według zasad zawartymi w Kodeksie Etycznym Psychoterapeuty. W jej pracy najważniejsze jest dobro Klienta. Odwiedzając jej poradnię można skorzystać z konsultacji psychologicznej, psychoterapii, diagnozy psychologicznej. W ofercie poradni znajdziemy dodatkowo szkolenia jak również warsztaty. Poradnię Agaty Poręby warto polecić, gdyż oferowana przez nią pomoc psychologiczna zapewnia namacalne rezultaty. Należy także dodać, że Agata Poręba ciągle poszerza swoją wiedzę w obrębie psychologii w toku studiów doktoranckich.

Szczegóły strony agataporeba.pl:

Komentarze:

Musisz być zalogowany żeby dodać komentarz »

Podlinkuj stronę agataporeba.pl:

Psycholog Lublin - Agata Poręba

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yandex 9 Odwiedziny googlebot 1

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii: